slovakia1   czech1

Windykacja

Jednym z najczęściej zgłaszanych problemów i barier w rozwoju przedsiębiorstw jest utrata płynności lub zatory płatnicze. Dzięki naszym działaniom możesz odzyskać należne Ci pieniądze, nie tracąc czasu i oszczędzając sobie stresu, który powodują tego typu sytuacje. W profesjonalny sposób zadbamy o zapłatę za Twoje produkty i usługi, nie narażając Cię na duże koszty ani potencjalną stratę klienta.

Skuteczna firma windykacyjna na Śląsku

Choć problem z uzyskiwaniem terminowych zapłat dotyczy bardzo wielu firm, outsourcing usług windykacyjnych dopiero od niedawna zyskuje na popularności. Sprawy finansowe wymagają bowiem działania ze stanowczością, ale i odpowiednim wyczuciem.

Nasz zespół działa stacjonarnie w trzech różnych lokalizacjach na Śląsku: w Katowicach, w Gliwicach i w Żorach. Dużą część spraw prowadzimy jednak na odległość, przyjmując zlecenia z całej Polski i pomagając przedsiębiorstwom prowadzić biznes na rynkach zagranicznych.

Usługa windykacji miękkiej realizowana przez Simio w ramach outsourcingu obejmuje:

  • Regularny telefoniczny monitoring płatności przeterminowanych,
  • Telefoniczne wezwanie dłużnika do zapłaty,
  • Wysłanie dłużnikowi ostatecznego wezwania do zapłaty.

Pamiętaj, że profesjonalnie zajmujemy się także telemarketingiem oraz obsługą klienta! Skutecznie i dyplomatycznie egzekwujemy zaległe długi przez telefon, zawsze działając na korzyść Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc. Skorzystaj z profesjonalnego outsourcingu usług windykacyjnych, aby nieuregulowane zobowiązania nie stanęły na drodze rozwoju Twojej firmy!

Zespół

Poznaj osoby, które tworzą naszą firmę

Dołącz do nas!

Skontaktuj się z nami, wyślij swoje CV i dołącz do zespołu.