slovakia1   czech1

Pozyskiwanie leadów

Aby Twój biznes mógł się stale rozwijać i przyciągać konsumentów, musisz dbać nie tylko o poziom dostarczanych usług i produktów. Równie ważnym zadaniem jest inwestycja w skuteczne działania marketingowe. Jeśli chcesz ograniczyć koszty marketingu związane z docieraniem do nowych grup zainteresowanych, możesz zlecić to zadanie naszej firmie. Zapoznaj się z ofertą Simio – lidera branży outsourcingu, który poprowadzi Twoją firmę do sukcesu na wszystkich możliwych poziomach!

Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów z Simio Polska

Outsourcing działań marketingowych cieszy się dużą popularnością, ponieważ znacznie zwiększa skuteczność Twojej komunikacji z rynkiem i wpływa na wzrost wyników sprzedażowych. Kiedy Ty i Twoi współpracownicy będziecie skupieni się na innych obowiązkach, my zajmiemy się wyszukiwaniem dla Was potencjalnych klientów i generowaniem leadów.

Generowanie leadów sprzedażowych z pomocą naszej firmy może odbywać się na różne sposoby.
Możesz nam zlecić:

  • pozyskiwanie leadów sprzedażowych wśród klientów już zainteresowanych Twoimi produktami i usługami,
  • pozyskiwanie zupełnie nowych grup klientów, do których do tej pory nie byłeś w stanie dotrzeć,
  • umawianie spotkań z wstępnie zainteresowanymi kontrahentami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Każda z tych opcji jest na wyciągnięcie ręki – kluczem do sukcesu jest skuteczna komunikacja, doświadczenie w telemarketingu i pozyskiwaniu leadów sprzedażowych oraz znajomość najnowszych trendów na rynku. Na szczęście wszystkie te punkty to nasza specjalność! Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Zespół

Poznaj osoby, które tworzą naszą firmę

Dołącz do nas!

Skontaktuj się z nami, wyślij swoje CV i dołącz do zespołu.