slovakia1   czech1

Poznaj historię naszej firmy.

<img src="historia_02.jpg" alt="simio polska katowice biurowiec" />

Simio Polska jest nowoczesnym i profesjonalnym Call / Contact Center działającym w Polsce od roku 2012. Nasze doświadczenie oparte jest na wieloletniej współpracy z najbardziej wymagającymi klientami
w Czechach, Słowacji i Polsce.

Historia firmy sięga 2006 roku, w którym powstał pierwszy oddział w Pradze w Czechach we współpracy z najwiekszym tamtejszym telekomem . Niespełna 3 lata później mieliśmy już kolejne oddziały w Ostravie i Havirov'ie. Jednocześnie z sukcesem otwieraliśmy pierwszy oddział w Nitrze na Słowacji oraz kolejne aż do roku 2012, w którym swoją działalność Simio rozpoczęło na terenie Polski.
Pierwszy oddział i równocześnie siedziba Simio Polska znajduję się w Katowicach, w których dysponujemy 90 stanowiskami pracy( z możliwością rozbudowy o kolejne 100). Pionierskie kroki na gruncie rodzimego rynku stawialiśmy realizując projekty telekomunikacyjne dla największego operatora GSM w Polsce. W kolejnych latach otwieraliśmy oddział w Gliwicach, w którym posiadamy 70 stanowisk dla konsultantów( możliwa rozbudowa o 50) oraz w Żorach, gdzie aktualnie jest ich 36 (możliwa rozbudowa o 50).

Nazwa firmy pochodzi od pierwszych projektów sprzedażowych na rynku czeskim,  czyli sprzedaży abonamentów z kartą SIM tj. po czesku "prodej SIMek". Trzeba było wymyslić nazwę dla nowopowstałej firmy i tak już zostało.


Konsekwentnie zdobywamy doświadczenie powiększając portfolio o kolejnych partnerów z różnych branż takich jak:  ubezpieczeniowa, wydawnicza, finansowa, energetyczna, medyczna, windykacyjna, FMCG  oraz innych,  na pewno na tym nie zamierzamy poprzestać.

Wartości to dla nas nie frazesy na ścianach ale faktyczna filozofia pracy, którą się na co dzień kierujemy:

Simplicity

Szukamy zawsze najprostszych i najefektywniejszych rozwiązań

Integrity

Oferujemy uczciwe, długoterminowe partnerstwo oraz stabilność i współpracę fair play.

Opportunity

Ciągle szukamy nowych możliwości i oferujemy je naszym partnerom i współpracownikom.

Świadczone usługi

Zapoznaj się z naszymi usługami.