slovakia1   czech1

Poznaj branże, w których się specjalizujemy.

Simio Polska to Call Center, które w ciągu ostatnich 8 lat realizowało rozmaite projekty dla Klientów reprezentujących większość branż na polskim rynku min.: finansowej, telekomunikacyjnej, medycznej, ubezpieczeniowej, wydawniczej, FMCG.

Z zachowaniem najwyższych standardów osiągaliśmy dla naszych Partnerów Biznesowych cele w płaszczyznach takich jak: pozyskanie nowego klienta, dosprzedaż wśród obecnych klientów, obsługa posprzedażowa w postaci badania satysfakcji, kompleksowa obsługa back-office, przeprowadzanie ankiet, windykacja, utrzymanie klienta.

Nasze działania cechuje jakość, precyzja i responsywność wobec dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku.

Prowadzenia rozmów z nabywcami i odbiorcami jest niezwykle ważne w wielu branżach, ponieważ pozwala na budowanie trwałych relacji z klientami i zwiększanie ich zaufania oraz zadowolenie względem marki. Nasza firma Simio Polska zajmuje się zewnętrzną obsługą Klienta z wielu branż. Cenimy sobie nowe doświadczenia i możliwość uczestniczenia w rozwojowych projektach, dzięki którym ulepszamy komunikacje firmy/marki z konsumentami.

Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają profesjonalny customer service w wielu sektorach technicznych, finansowych i kreatywnych. Nasz zespół to pasjonaci i entuzjaści, którzy z uśmiechem na twarzy podchodzą do każdego problemu: doradzają, sprzedają, prowadzą Klientów przez etap zakupu, przedstawiają ofertę i wiele więcej. Co więcej, dostosowujemy sposób komunikacji do danej branży i umożliwiamy wydzielenie danych sektorów obsługi np. dział reklamacji czy też dział pomocy technicznej.

Jeśli szukają Państwo doświadczonej firmy call center to z przyjemnością zgłaszamy swoją kandydaturę - z zaangażowaniem zajmiemy się różnorodnymi projektami i kompleksową pomocą. Zachęcamy do kontaktu.

<img src="icon12.svg" alt="ikona czarna świnka skarbonka z dolarem" />

Finansowa

<img src="icon15.svg" alt="ikona czarna domek z sercem" />

Ubezpieczeniowa

<img src="icon20.svg" alt="ikona czarna telekomunikacja" />

Telekomunikacyjna

Energetyczna

<img src="icon19.svg" alt="ikona czarna kosz zakupów spożywczych" />

FMCG

<img src="icon18.svg" alt="ikona czarna maszyna do pisania" />

Wydawnicza

<img src="icon17.svg" alt="ikona czarna taśma filmowa" />

Mediowa

<img src="icon16.svg" alt="ikona czarna ambulans" />

Medyczna

Zdrowie & uroda

Transportowa

<img src="icon_5.svg" alt="ikona czarna oświetlenie" />

Inne

Zespół

Poznaj osoby, które tworzą naszą firmę

Dołącz do nas!

Skontaktuj się z nami, wyślij swoje CV i dołącz do zespołu.