slovakia1   czech1

Dlaczego warto zlecić nam obsługę klientów?

Podejmowanie się różnych nowych działań to rozwój i nauka, a my uwielbiamy wyzwania, ale nie rzucamy się na głęboką wodę bez odpowiedniego sprzętu. Stawiamy na gruntowne przygotowanie tak, aby każde zadanie, które nam powierzono zostało wykonane jak najlepiej. Wyznaczamy sobie wysokie cele i jesteśmy bardzo dobrzy w ich osiąganiu. Simio to profesjonalna firma call center, cechuje nas wieloletnie doświadczenie i niesłabnąca pasja. Jeśli zlecisz nam obsługę klienta to gwarantujemy, że będzie ona na najwyższym poziomie.

Dopasowana obsługa klientów

Działamy na różnych polach i zapewniamy wsparcie różnym branżom. Oczywiście dostosowujemy sposób komunikacji do danego obszaru. Zajmowaliśmy się projektami dla firm finansowych, wydawniczych, transportowych, ubezpieczeniowych, energetycznych i wielu innych.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów i pełnych pasji ludzi, którzy uwielbiają nowe wyzwania. Oczywiście do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie. Dodatkowo obsługa klienta w naszym wykonaniu to zwiększenia zadowolenia nabywców oraz ulepszenie wizerunku marki.

Co więcej, decydując się na współpracę z nami możesz wydzielić takie działy jak: reklamacje, obsługa techniczna, rezerwacje i inne, dzięki temu Twoi klienci szybciej uzyskają potrzebną odpowiedź, a to przełoży się na lepsze postrzeganie firmy.

Simio – porozmawiajmy

Wierzymy w moc słowa i uśmiechu, wybierając nasze call center zyskasz gwarancję fachowej obsługi klienta. Oczywiście, jeśli masz do nas jakieś pytania, to z przyjemnością odpowiemy i porozmawiamy o przyszłej współpracy.

Zewnętrzna obsługa pozwoli na lepszą komunikację z nowymi i stałymi nabywcami produktów, czy też usług. Nasi konsultanci w profesjonalny i rzetelny sposób zajmą się Twoimi odbiorcami. Co więcej, jeśli chcesz pozyskać klientów spoza Polski, to również Ci pomożemy. Nasz zgrany zespół poza językiem ojczystym posługuje się również m.in. angielskim, czeskim słowackim i węgierskim.

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom, dzięki odpowiedniej komunikacji z odbiorcami i profesjonalnemu wsparciu – te dwie rzeczy i wiele więcej pozytywów zyskasz, kiedy zaczniesz z nami współpracę. Czekamy na Twój telefon – zacznijmy od rozmowy!