slovakia1   czech1

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Poznaj powody, dla których warto być w naszym zespole.

Co możesz zyskać?

<img src="icon_5.png" alt="ikonka czarna rozwój kariery" />

Rozwój kariery

<img src="icon_6.png" alt="ikonka czarna szkolenia" />

Szkolenia

<img src="icon_7.png" alt="ikonka czarna wsparcie trenerów" />

Wsparcie trenerów

<img src="icon_8.png" alt="ikonka miła atmosfera" />

Atmosfera

<img src="icon_9.png" alt="ikonka czarna elastyczny grafik" />

Elastyczny grafik

<img src="icon_10.png" alt="ikonka czarna siatkówka piłka" />

Integracja

<img src="icon_11.png" alt="ikonka czarna karnet" />

Karnety sportowo-rekreacyjne

<img src="icon_12.png" alt="ikonka czarna ubezpieczenie" />

Ubezpieczenie

Nasze motto

"Simplicity, Integrity, Opportunity - ma być najprościej jak to możliwe - nie komplikuj, ciągle szukaj nowych szans i możliwosci, oraz bądź fair wobec innych."

co możesz zyskać?

 • Rozwój naszych pracowników to dla nas kwestia priorytetowa, dlatego każdego dnia uczymy ich czegoś nowego. Każdego dnia nasi pracownicy otrzymują nową wiedzę, bądź utrwalają dotychczasową podczas meeting’ów ze swoimi przełożonymi. Jest to dla nas tak ważny aspekt, że poświęcamy na nie codziennie w zależności od potrzeb od kilkunastu minut do nawet godziny.

  To nie wszystko ponieważ oprócz bardzo częstych spotkań i szkoleń grupowych każdy pracownik może liczyć na indywidualne spotkania ze swoim przełożonym, które mają mu pomóc rozwijać swoje mocne strony i eliminować popełniane błędy.

  Wszystko powyższe prowadzi do otrzymania certyfikatów, potwierdzających umiejętności oraz wiedzę, a które otrzymuje się za osiągnięcia i postępy osiągane w czasie pracy.

 • Praca nie musi być nudna, grunt to dobrze się przy niej bawić i na luzie podchodzić do codzienności, chcemy być jak najczęściej uśmiechnięci i tym samym zarażać innych.

  Ważną częścią naszej kultury organizacyjnej rozwijanie umiejętności poprzez zabawy szkoleniowe ale nie tylko ponieważ często organizujemy rożnego rodzaju gry szkoleniowe a także po prostu dla zabawy :). Kto powiedział, że w pracy musi być sztywno i nudno? Na pewno nikt od nas. :)

 • Tworzymy zgraną ekipę ludzi, którzy pracują świetnie się przy tym bawiąc i jednocześnie pomagają sobie nawzajem.

  Wiemy, że aby się rozwijać należy się dzielić, taka filozofia przyświeca naszym działaniom, dlatego wpieramy się i pomagamy sobie nawzajem, jak również codziennie uczymy się od siebie.

  W naszej firmie możesz znaleźć mnóstwo ludzi o podobnych do Twoich zainteresowaniach, hobby itp., z którymi na pewno znajdziesz wspólny język. Jesteśmy zgraną paczką nie tylko w czasie pracy ale również często i poza nią. Czekamy na ciebie abyś wniósł do naszego zespołu swoją niepowtarzalną osobowość, dawaj!

Zespół

Poznaj osoby, które tworzą naszą firmę

Dołącz do nas!

Skontaktuj się z nami, wyślij swoje CV i dołącz do zespołu.